Altyapı Yayınları Kimdir?

Alanında yılların deneyimine ve birikimine sahip hocalarımız tarafından , güncel müfredata uygun sağlam başlangıçlar için hazırlanmış bir yayındır.

Hakkımızda

Altyapı Yayınları youtube kanalı üzerinden bilgiye ulaşmakta zorluk çeken herkese konu anlatım videolarımızla destek sağlamaktayız.

İşler Kitabevleri kurulduğu 1989 yılından bu yana gelişmiş ürün yelpazesiyle ÖSYM ve MEB sınavlarına binlerce öğrenciyi hazırlamıştır. Eğitim yayıncılığı alanında faaliyet göstermek üzere 2020 yılında İşler Yayınevleri bünyesinde Altyapı Yayınları kurulmuştur.

Altyapı Yayınları olarak deneyimli ve uzman kadromuzla eserlerimizi hazırlarken tamamen kazanımlara uygun ,güncel gelişmeleri yakından takip ederek, ÖSYM düzeyinde , öğrenmeyi kolaylaştıracak ve kalıcı hale getirmeyi hedefleyerek hazırladık .

Temel oluşturmayı hedefleyerek çıktığımız bu yolda sağlam başlangıç yapmak isteyen öğrencilerimiz ve değerli öğretmenlerimiz için bir destek olması dileğiyle…

386 ADET SORU
18 KAYNAK KİTAP
15 CEP KARTI
36 YILLIK TECRÜBE

Vizyonumuz

Yılların bize katmış olduğu birikim ile Altyapı Ailesi olarak “Sağlam Altyapı, Sağlam Gelecek!” felsefesiyle çıktığımız bu yolda Türkiye’nin eğitim sektöründe fark yaratmayı, tercih edilen tek adres haline gelmeyi hedeflemekteyiz.

Misyonumuz

Değişen dünya şartlarında eğitim kalitesini arttırmak ve günümüze koşullarını ön planda tutarak , bizi takip eden öğretmenlerimize yardımcı olmak ve öğrencilerimizin hedeflerine ulaşmasını sağlamaktır.

Neden Altyapı Yayınları?

youtube (2)

YOUTUBE

Video çözümlerine Altyapı yayınları Youtube kanalından ulaşabilirsiniz.

math

ZENGİN İÇERİK

Alanında uzman kadro tarafından oluşturulmuş kaynaklar.

social-media (3)

SOSYAL MEDYA

Altyapı ailesi olarak sosyal medyayı aktif olarak kullanıyoruz.

credit-card

CEP KARTLARI

Gereksiz  ayrıntılardan arındırılmış pratik çalışma kartları.

Tanıtım Videolarımız